Школа «Вершина»: літні збори вихованців відділення хокею

04.08.2023

Представники відділення хокею з шайбою Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вершина» в міжсезоння не дають собі сумувати, а активно проводять літні збори та тренувальний процес – відновлюються, відпочивають та готуються до нового сезону 2023/2024.

Чим займаються представники хокею з шайбою в міжсезоння в межах літніх зборів, ми регулярно розповідали на офіційній Фейсбук-сторінці КДЮСШ «Вершина» в рубриці «Зимовий спорт. Літня версія. Хокей». І про це піде мова в нашій підсумковій статті.

Зазначимо, що збори юних хокеїстів 2015-2016 років народження проводяться під керівництвом висококваліфікованого тренерського штабу Андрія Кочура та Олексія Зудіна.

Довідково

Андрій Кочур - вихованець хокейної школи «Сокіл» (Київ). Грав воротарем за ХК «Київ», «Сокіл-2», WSHL USA Cajuncatahous, «Сокіл», «АТЕК», «Компаньйон – Нафтогаз». Чемпіон України 2013-2014 року. З 2022 року працює тренером-викладачем відділення хокею з шайбою КДЮСШ «Вершина».

Олексій Зудін - 2015-2019 - тренер-викладач ДЮСШ з хокею з шайбою «Сокіл-Київ», 2005 р.н.; 2019–2021 - старший тренер відділення хокею з шайбою КДЮСШ «Школа спорту». З 2022 року працює тренером-викладачем відділення хокею з шайбою КДЮСШ «Вершина».

Це - відновлювальні (реабілітаційні) збори, спрямовані на покращення фізичного та психологічного стану спортсменів, відновлення, корекцію та компенсацію фізичних затрат, які вони понесли під час участі в турнірах. Відзначимо, що літні збори відбувалися з урахуванням індивідуальних планів підготовки спортсменів на сезон 2023/2024.

За словами тренерського штабу, в межах зборів та тренувального процесу акцент робиться на фізичну підготовку, відновлення, вправи на поліпшення техніки, ігри та відпочинок.

Тренувальний процес, присвячений широковідомій вправі «Стільчик»

Саме її часто застосовують у своїй підготовці лижники, бігуни на ковзанах, хокеїсти для розвитку сили ніг.

"Стільчик" також робить м'язи витривалішими, завдяки чому вони менше втомлюються і спортсмен може виконувати роботу довше і ефективніше. Загалом ця проста вправа при правильному виконанні змушує працювати всі м'язи стегон, гомілок і сідниць.

     

Каякінг

В рамках зборів юні гладіатори поля опановували такий вид активного дозвілля як каякінг - різновид водного туризму або активного відпочинку. Сплав на човнах вздовж мальовничих берегів акваторії річки Рось нікого з дітей не лишив байдужим.

Що ж до користі цього виду дозвілля, то зазначимо, що окрім навантажень на м'язи та душевного спокою, так необхідного діткам в часи війни з російським окупантом, каякінг також ефективний в покращенні роботи серця та серцево-судинної системи.

Настільні ігри

Кому з дітей не подобаються настільні ігри? Немає таких – адже кожний підбирав собі гру до смаку. Так, на літніх зборах юні любителі стратегій, філерів та розваг насолоджувалися таким цікавим і розвиваючим видом відпочинку.

Риболовля

Зокрема під час літніх зборів впроваджувався такий вид активного дозвілля як риболовля, що знайшло щиру зацікавленість поміж дітей. Це доволі корисне заняття, що сприяє загальному розвитку дітей, розвиває раціональне мислення, надає можливість пізнати щось нове.

І особливу радість приносив результат риболовлі – улов. Тут вже наші хокеїсти не пасли задніх і здобували трофеї різної вагової категорії.

Спортивні ігри: ручний м’яч

Для юних спортсменів це ефективний засіб фізичного виховання і зміцнення здоров'я. Адже граючи, спортсмен виконує різноманітні рухи: біг, стрибки, метання. Сама ж гра відрізняється високими швидкостями пересування, силовим єдиноборством, точністю прийомів до ігрових ситуацій.

Паркові шашки

Тут вершинівці поринули в інтелектуально-спортивну атмосферу – гігантські шашки додали своєрідного інтерактиву на зборах.

А ще це корисне дозвілля для дітей, оскільки розвиває логіку та мислення, влаштовуючи мозковий штурм під час розваги.

Руханка та розминка

Зазвичай руханка є обов'язковою процедурою на спортивних зборах. Знайома її користь і юним хокеїстам,  адже метою фізичних вправ, які вони виконували, як правило, вранці, сприяли розминці м'язів і суглобів.

Ну і, звичайно, кожне тренування починалося з розминки, яка потрібна для підготовки тіла до будь-якого фізичного навантаження. Завдяки вмінню тренерів правильне виконання вправ допомагало уникати травм і проводити заняття максимально ефективно.

 

Флорбол

Що розважить команду хокеїстів, щоб не забути про ключку, як не командний вид спорту - флорбол.

Це один з різновидів хокею, що грається пластиковим м'ячем, удари по якому завдають ключкою. Ціль гри у ХК «Вершина» на траві була така сама, як і на льоду - забити гол у ворота суперника і не дати "розпечатати" свої.

Велосипедний день

Ще один з улюблених видів спорту, який йде як розвага у вихованців «Вершини», чим вони із завзяттям і займалися. Адже серед дітей це одна з популярних форм рухової активності, яка заодно приносить користь - зміцнює легені та серце і, звичайно, м'язи ніг.

Стрибкові вправи

Стрибкові вправи загальнозміцнююче впливають на багато систем організму. В першу чергу — дихальну і серцеву. При правильній техніці виконання вони виявляються корисні для здоров’я, фігури і поліпшення фізичних показників:

  • зміцнюють серце
  • сприяють нормалізації ваги завдяки інтенсивному спалюванню калорій
  • покращують роботу легенів
  • підвищують витривалість
  • прискорюють обмін речовин
  • нарощують м’язи

Фото на згадку

Затишна фотосесія відбулася під лапатими соснами, які стали чудовим смарагдовим тлом для «фото на памʼять» з нагородами у статусі володарів останнього трофею - Весняного Кубка з хокею в Богуславі, який власне вінчав хокейний сезон 2022/2023.

Смаколики

І звичайно ж - смаколики. Дітки однаково із задоволенням ласували як морозивом на десерт, так і вечірнім шашличком та маршмелоу. А ще тренери не забували пригощати улюбленою стравою всіх дітей – піцою та картоплею фрі. І багато-багато іншого, як корисного, так і фаворитного.

 

 

Нагадаємо, що завершили хокейний сезон-2022/2023 юні вершинівці в статусі володарів «Весняного кубку» (13-14 травня, Богуслав, Київська область), ставши найкращими серед 11-ти українських команд 2015-2016 років народження.

Отак весело і з користю для здоров’я під керівництвом наставників КДЮСШ «Вершина» вихованці відділення хокею провели чергові літні збори  перед новим сезоном 2023/2024.

 

Дружна родина Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи  «Вершина» на чолі з Андрієм Срюбком, українським хокеїстом, захисником, відомим тафгаєм,  запрошує прихильників найпопулярнішого у світі зимового виду спорту приєднатися до найкращої спортивної школи столиці та оголошує набір дітей до секції хокею:

Запис на відділення хокею з шайбою:

+38 063 788 07 76 – тренер Андрій Кочур

+38 073 474 15 47 – тренер Олексій Зудін

Чемпіонами стають у нас!

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram