Відкриття хокейного сезону або столичне дербі: «Вершина» VS «Сокіл»

19.09.2023

Товариськими матчами минулого вікенду відзначили вихованці відділення хокею з шайбою КДЮСШ «Вершина» новий хокейний сезон 2023/2024.

Дві матчеві зустрічі двома складами,  «Вершина-1» та  «Вершина-2» 2015-2016 років народження, провели минулого вікенду на київський Льодовій арені ВДНГ підопічні Андрія Кочура та Олексія Зудіна проти ДЮСШ «Сокіл-2015» (Київ), вихованців Олександра Пономаря та Микити Гері.

Рахунок матчів: «Впевнена перемога позитивних емоцій»!

Шайби: хокеїсти КДЮСШ «Вершина» (Київ) та ДЮСШ «Сокіл» (Київ)

«Будь-яка гра краще за тренування. Не дивлячись на відсутність головних гравців, гра була динамічна та шайба в шайбу. Хлопці молодці, показали себе як справжні спортсмени, не дивлячись на вік», - коментує наставник Андрій Кочур.

А поки відсутні вершинівці заліковують травми та повертаються з відпусток, команда повноцінно готується до офіційного хокейного сезону 2023/2024, шість днів на тиждень проводячи тренування на ковзанці «Спортивного комплексу «Льодова арена».

Дружна родина Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вершина» запрошує прихильників найпопулярнішого у світі зимового виду спорту приєднатися до найкращої спортивної школи столиці та оголошує набір дітей до секції хокею!

Запис на відділення хокею з шайбою:

+38 063 788 07 76 – тренер Андрій Кочур

+38 073 474 15 47 – тренер Олексій Зудін

Чемпіонами стають у нас!

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram