Директор КДЮСШ «Вершина» Андрій Срюбко очолив молодіжну збірну України (U20)

05.10.2023

Рішенням Ради Федерації хокею України 47-річний Андрій Срюбко, директор КДЮСШ "Вершина", став головним тренером молодіжної збірної України (U20). Олександр Бобкін, який очолював команду в двох попередніх циклах, відтепер буде асистентом наставника. Тренером воротарів у команді залишиться Олександр Федоров.

Рада ФХУ взяла до уваги, що команда під керівництвом Олександра Бобкіна не в повному обсязі виконала завдання на попередньому чемпіонаті світу – посіла друге місце в дивізіоні 1В і не зуміла пробитися в ешелон 1А. Оскільки контракт пана Бобкіна завершився, на вакантну посаду була запропонована кандидатура Срюбка. Яку Рада ФХУ одноголосно підтримала.

Контракт зі Срюбком розрахований на 1 рік з можливістю пролонгації на два роки в разі виконання завдання – виходу команди в дивізіон 1А за підсумками чемпіонату світу, який цьогоріч у грудні відбудеться в Бледі (Словенія).

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram