Фристайлістка «Вершини» – володарка золота та срібла Всеукраїнських змагань з літньої підготовки

11.10.2023

Всеукраїнські змагання зі спеціальної фізичної підготовки з фристайлу серед дорослих, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат 3-6 жовтня приймав Івано Франківськ.

Це були так звані комбо літньої підготовки. До програми змагань зі слоупстайлу увійшли чотири види підготовки - батут, акробатика, силова підготовка та крос.

Участь у змаганнях взяли представники різних спортивно-навчальних закладів Києва, Івано-Франківська та Рівненської області.

Честь КДЮСШ «Вершина» на турнірі захищала вихованка відділення фристайлу та тренера Ігоря Грищенка.

В результаті Анастасія Мельник, київська фристайлістка, членкиня збірної команди України та міста Києва, здобула дві нагороди. Вершинівка стала срібною призеркою серед дорослих та виборола золото серед юніорок. Так, зі стрибків на батуті, у вправах з акробатики, силових та кросі Мельник набирала другу по кількості суму балів серед жінок і ставала першою серед юніорок.

Відзначимо, перше місце посіла також вихованка Ігоря Грищенка Катерина Коцар, перший номер жіночої національної збірної.

Загалом на змаганнях з літньої підготовки школу «Вершина» представляли п’ятеро фристайлістів, кандидатів в майстри спорту. На жаль, на п’єдестал пошани нашим спортовцям цього разу піднятися не вдалося, але в окремих видах, як і за підсумками комбо, вони потрапили до трійки переможців.

За підсумками всіх видів підготовки маємо наступні результати:

Андрій Бойчук: 9 місце (чоловіки), 6 місце (юніори)

Єгор Корнієнко: 8 місце (чоловіки), 5 місце (юніори)

Валерія Тодорович: 4 місце (жінки), 3 місце (юніорки)

Злата Ліхасенко: 2 місце (молодші дівчата)

«Пишаємось результатом та бажаємо успіхів в зимовому сезоні 23/24», - коментує наставник Ігор Грищенко.

Дружна родина Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вершина» запрошує прихильників популярного зимового виду спорту приєднатися до найкращої спортивної школи столиці та оголошує набір дітей до секції фристайлу!
ЗАПИС НА ВІДДІЛЕННЯ ФРИСТАЙЛУ:
+38 050 733 26 41 – тренер Ігор Грищенко
+38 066 302 72 87 – тренерка Ірина Верещак
Чемпіонами стають у нас!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram