Три команди «Вершини» взяли участь у фестивалі дитячого хокею «Золота шайба» (ФОТО)

06.11.2023

Фестиваль дитячого хокею «Золота шайба» серед вихованців ДЮСШ 2015-2016 років народження приймала головна льодова арена України, столичний Палац спорту.

Турнір відбувається у два етапи, з жовтня по листопад.

ФОТОРЕПОРТАЖ

У фестивалі взяли участь понад 100 юних хокеїстів у складі восьми столичних команд: «Вершина», «Вершина-2» та «Вершина-3» (КДЮСШ «Вершина»), «Київські Бульдоги» (КДЮСШ «Ринг»), «Сокіл», «Сокіл-2» та «Сокіл-3» (ДЮСШ «Сокіл») і команда «Крижинка» (ДЮСШ «Крижинка»).

 

Фестиваль проводився під гаслом «Тільки гра, тільки задоволення від гри». І згідно регламенту змагань, захід проводився без фіксації результатів матчів та визначення переможця і призерів.

Хоч результати поєдинків офіційно не враховувалися, проте відзначимо, що команда «Вершина-1» (2015 р.н.), підопічні Андрія Кочура та Олексія Зудіна, були на голову вище суперників і святкували перемоги у всіх матчевих зустрічах.

   

Так, в рамках першого етапу (28-29 жовтня) юні вершинівці виграли шість з семи матчів: у «Бульдогів», «Крижинки», «Сокола», «Сокола-2», «Вершини-2», «Вершини-3». Ще одну зустріч – проти «Сокола-3» - наші хокеїсти завершили нічиєю.

В матчах першої серії другого етапу (4-5 листопада) «Вершина-1», які і вподовж всього турніру, знову впевнено обіграла всі команда по колу.

Нагадаємо, що другий етап турніру з 28 ігор триває і завершиться вже до 19 листопада.

По завершенні фестивалю всі учасники будуть нагороджені пам’ятними медалями та грамотами за участь у заході.

Ділиться враженнями про фестиваль у флеш-коментарі прес-службі КДЮСШ «Вершина» тренер команди Андрій Кочур:

«Два великі дні, як для хокеїстів, так і для тренерів. 12 матчевих зустрічей ми провели впродовж двох днів.

Всі діти хочуть виграти, адже це спорт, і вже з такого юного віку діти демонструють, хто краще. Вершина-1 - переможець. Але ми, тренери, вчимо, що все одно рано чи пізно комусь можемо поступитися. Проте це має бути достойно, з повагою до суперника.

Хотілося б побажати суперникам успіхів та мирного неба. І щоб батьки не накручували своїх діток. Адже болісно дивитись, коли дитина ледве стоїть на ковзанах, а татусь хоче вже чемпіона.

Плани на майбутнє? Відпочити та готуватися до Чехії - 17 грудня відбудеться хокейний турнір в місті Мост».

«Мета фестивалю «Золота шайба» - надати можливість маленьким хокеїстам зіграти в улюблену гру, демонструючи все, чому встигли навчитися за нетривалий час навчання. Азарт і прагнення до перемоги, єдине що має значення. Фестиваль сприяє тому, щоб діти розуміли і приймали хокей як гру, а дитинство, як дитинство! Фестиваль проводиться під гаслом «Тільки гра, тільки задоволення від гри». Матчі юних хокеїстів та відвертий хокей, подарували незабутні враження не тільки учасникам, а й усім вболівальникам», - коментують організатори заходу, Департамент молоді та спорту м. Києва та Відокремлений підрозділ Федерації хокею України у м. Києві.

ФОТОРЕПОРТАЖ

Світлини: Денис Носов

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram