"Goloseev Kids Cup": 10 медалей виборюють гірськолижники «Вершини»

02.02.2024

"Goloseev Kids Cup" ІІ етап, першість міста Києва з гірськолижного спорту (слалом-гігант) відбулася цієї середи на снігових схилах Golosiyv Ski Park.

За право володіння столичним кубком боролися і вихованці Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вершина». І підготував чемпіонів до змагань тренерський штаб відділення гірськолижного спорту у складі Діани Коваль, Фаїни Коваль, Владислава Захаренка та Віталія Машталіра.

 

В результаті нашим юним вершинівцям вдалося поповнити медальну скарбничку школи 10-ма нагородами всіх ґатунків, серед яких п’ять золотих нагород, два срібла та три бронзи. А також в загальнокомандному заліку «Вершина» посіла друге та третє місця.

 

Індивідуальний залік:

І місце – Романишина Міра

І місце – Нестеренко Аліна

І місце – Осипенко Сабіна

І місце – Іваненко Ніка

І місце – Кравченко Володимир

 

ІІ місце – Животенко Мілана

ІІ місце – Романюк Марія

ІІІ місце – Кравченко Тимофій

ІІІ місце – Боярська Марта

ІІІ місце – Ковальов Іван

 

«Ми провели захоплюючі змагання з гірськолижного спорту, які принесли учасникам та гостям незабутні емоції та враження. Цей день наповнений спортивними досягненнями, важливими випробуваннями та справжнім командним духом, - коментують в Golosiyv Ski Park. - Хочемо висловити щиру подяку кожному учаснику за вашу відданість, майстерність та великий внесок у розвиток гірськолижного спорту. Ваші неймовірні зусилля та вміння вражають і надихають нас усіх. Також хочемо висловити вдячність тренерам, суддям і нашим друзям».

 

Дружна родина Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вершина» запрошує прихильників зимових видів спорту приєднатися до найкращої спортивної школи столиці та оголошує набір дітей до секції гірськолижного спорту!

Запис на відділення гірськолижного спорту:

+38 095 095 10 07 – тренерка Діана Коваль

+38 050 628 12 83 – тренерка Фаїна Коваль

Чемпіонами стають у нас!

#Вершина

#гірськолижнийспорт

#КДЮСШ

#КДЮСШкиїв

#КДЮСШгірськолижнийспорт

#кдюсшвершина

#лижнівидиспорту

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram