Першість столиці з лижного фристайлу: перемоги «Вершини», знамениті олімпіоніки та популяризація слоупстайлу

20.02.2024

Чемпіонат міста Києва з лижного фристайлу (слоупстайл) днями приймав столичний сноупарк гірськолижного комплексу Protasiv Yar.

І цьогоріч своїх вихованців на змагання заявив тренерський штаб КДЮСШ «Вершина» (Київ) в більшому складі: Ігор Грищенко, Владислав Захаренко та Діана Коваль.

 

Так, за чемпіонство боролися 39 учасників. Траса складалась з трьох трамплінів та трьох джибових фігур. Загалом формат змагань включав два проїзди, і тільки найкращий проїзд входив в залік.

 

Відзначимо, що змаганнях продемонстрували, що рівень фристайлу в Києві суттєво піднявся. Приємно зауважити, що збільшилася не тільки майстерність виконавців, а й кількість учасників - адже поява нових лижників демонструє збільшення в столиці популяризації цього ефектного виду зимового спорту.

 

Вікових обмежень не робили. Наймолодшому фристайлісту було 4 роки, найстаршому – 36. Головна умова турніру - учасники повинні були пройти трасу, показати свою майстерність та продемонструвати вміння виконання акробатичних трюків на лінії сноупарку.

 

Солідним доробком поповнили медальну скарбничку вихованці відділень гірськолижного спорту та фристайлу «Вершини». Подекуди наші юні спортовці займали усенькою командою увесь п’єдестал пошани. В результаті на чемпіонаті міста Києва з лижного фристайлу  в дисципліні слоупстайл здобуто 16 нагород всіх ґатунків: 8 золотих, 2 срібних та 6 бронзових медалей.

2009 року народження та старші (чоловіки):

Золото - Бойчук Андрій

 

2009 р.н. та старші (жінки):

Золото - Тодорович Валерія

Бронза - Тарасенко Катерина

 

Юніори 2004–2009 р.н.:

Золото: Бойчук Андрій

Бронза: Корнієнко Єгор

 

Юніорки 2004-2009 р.н.:

Золото - Тодорович Валерія

Бронза - Тарасенко Катерина

Юнаки старші 2010-2011 р.н.:

Золото - Жидков Іван

Срібло - Лисенко Леонід

Бронза - Терещенко Михайло

Дівчата 2010-2011 р.н.:

Золото - Васильченко Майя

Юнаки 2012 р.н. та молодші:

Золото - Ковальов Іван

Бронза - Стрікаль Владислав

Дівчата 2012 р.н. та молодші:

Золото - Ліхасенко Злата

Срібло - Нестеренко Аліна

Бронза - Вінакова Надія

І подяки причетним.

До речі, відкрив змагання знаменитий український фристайліст, перший олімпійський чемпіон-2018, срібний призер Олімпійських ігор-2022 з лижної акробатики Олександр Абраменко - перший віце-президент Федерації лижних видів спорту Ski Federation of Ukraine. За що йому оголосив подяку оргкомітет змагань: «Дякуємо Олександрові та Федерації лижних видів спорту за підтримку таких заходів та спортсменів на їхньому спортивному шляху».

 

«В статусі головного судді змагань я дуже дякую всій команді організаторів - за відмінну роботу на змаганнях, тренерам команд - за гідну підготовку учасників, спортсменам - за їх чудові виступи та технічні проїзди, батькам - що підтримуєте та приймаєте активну участь в спортивній карʼєрі ваших дітей», - коментує Ігор Грищенко, тренер КДЮСШ «Вершина». - У дітей палали очі, а це для мене як головного організатора - найвища нагорода!»

Фото: Valeriia Landar Photography

Дружна родина Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вершина» запрошує прихильників зимових видів спорту приєднатися до найкращої спортивної школи столиці та оголошує набір дітей до секцій фристайлу та гірськолижного спорту!

Запис на відділення фристайлу (лижні види):

+38 050 733 26 41 – тренер Ігор Грищенко

+38 067 244 88 00 – тренер Владислав Захаренко

Чемпіонами стають у нас!

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram