Анастасія Мельник виборює срібло міжнародних змагань зі слоупстайлу в Австрії

25.03.2024

23 березня Санкт-Антон-ам-Арльберг, діамант в гірськолижній короні Австрії, приймав міжнародні змагання з фристайлу в категорії слоупстайл.

Участь взяла наша фристайлістка Анастасія Мельник, вихованка комплексної ДЮСШ «Вершина» та тренера Ігоря Грищенка. В результаті успішного виступу талановита лижниця виборола срібло міжнародних стартів.

Своїми враженнями від змагань та здобутого результату ділиться сама Анастасія Мельник:

«В мене була цікава програма, з якою я посіла друге місце. Нажаль, через невелику травму п’яти і складні погоді умови я не змогла зробити свою програму ідеальною і вибороти вищий результат. Але я дуже рада була виступити в такому місці і з такими людьми. Атмосфера, трюки, спілкування - все було надихаюче!

Наступний збір заплановано на квітень. Збираюся відвідати гірськолижний регіон Корвач задля тренувань, тому чекайте на нові трюки зі швейцарської Сільваплани».

Команда КДЮСШ «Вершина» на чолі з Андрієм Срюбком вітає Настю з високою нагородою та зичить подальших успіхів та більших висот і «вершин» в спортивній кар’єрі!

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram