Легендарний хокеїст Домінік Гашек завітав до ДЮСШ «Вершина»

24.04.2024

Візит легендарного спортсмена, олімпійського чемпіона у складі збірної Чехії, двічі володаря Кубка Стенлі – це завжди свято для хокеїстів. А на гостину до вихованців КДЮСШ «Вершина» завітав сам Домінік Гашек, легендарний чеський воротар світового рівня, зірка NHL.

В межах візиту до столиці найдушевнішою і найемоційнішою його частиною для нас стали відвідини відкритого тренування юних вершинівців на запрошення директора «Вершини», також легендарного соколівського тафгая Андрія Срюбка Домінік Гашек. Діти не тямилися від несамовитих радощів. Не приховував захвату від знайомства з легендою і тренерський штаб, батьки та гості заходу. Та про все по черзі.

Гашек продемонстрував вихованцям відділення хокею майстер-клас, показав ефективні хокейні фінти. Також розповів про хокейні тонкощі в роботі брамкаря, який відіграє одну з найважливіших ролей у команді, захищаючи ворота і маючи вирішальне значення в результаті матчу. Також великий Друг України поцікавився непростим життям юних гравців у військовий час, можливостями для тренувань і змагань під бомбардуваннями російської поторочі, повітряними тривогами через загрози атак російських ракет, які постійно перериваються сховком в укриттях.

"Я дуже щасливий всіх вас бачити на льоду. Хокей - це найкраща гра, я сам грав дуже довго. То ж бажаю вам хороших матчів, щоб ви були раді, що граєте в хокей. Нічого не може бути краще, ніж грати зі своїм друзями. Бажаю здоров'я!", - привітався з юними гладіаторами поля під шалений стукіт ключок об лід пан Гашек.

Так, позитивна атмосфера спортивного свята домінувала на ковзанці Шалетт. Наші діти залишилися задоволені, сповнені емоцій, нових вражень та прагненнями досягати нових Вершин. Діти фотографувалися та отримували автографи. Дякуємо за приємний візит, пане Домініку!

А на пам'ять про візит до КДЮСШ "Вершина" школа підготувала для Домініка іменну джерсі під його легендарним номером 39.

«Для всіх присутніх на тренуваннях це була світова подія. Коли на льоду разом з ними стоїть легенда, то у багатьох буквально відкривався рот і вони не могли повірити, хто поруч. Простий на вигляд дядько у майці олімпійського складу в Нагано-1998 всіх привітав, побажав удачі, спортивної майстерності, дисципліни та мирного неба нам усім! А далі була фотосесія, і в залі, і під відкритим небом. Треба сказати, що не відмовив жодному з дітей.  Емоції лише позитивні! Було супер!», - коментує тренер Олексій Зудін.

 

«Домінік заїхав привітати школу «Вершина», і це нас неймовірно потішило. Діти та батьки були в захваті! А допомагав з візитом Сергій Бабінець, менеджер молодіжних збірних України Федерації хокею України. Побільше б таких позитивних зустрічей. Чи знають діти про Гашека? Зовсім маленьким розповідали про нього, а більш старші хотіли автограф на всьому», - додає наставник Андрій Кочур та тішиться подарованим іменним джерсі.

«Радий знайомству. Сказав, що хотів би, щоб його воротарі з команди були як Гашек. А сам, коли він буде грати в НХЛ, викупить свій номер 35 і теж буде як Домінік - один зі своїм номером. Отримав автограф на пляшці для води, сказав, що пізніше спробує продати за 300 тисяч гривень», - з усміхом розповідає про враження сина Гордія Михайловського мама Крістіна.

Відзначимо, що це вже другий візит 59-річного Гашека в Україну з початку повномасштабного вторгнення росії. Знаменитий голкіпер відомий своєю проукраїнською позицією. Домінік бере активну участі у нашій спільній боротьбі за відновлення справедливості у спорті. А разом ми сильніші!

«Усім російським хокеїстам та офіційним особам. Або ви підтримуєте  імперіалістичну війну вашої країни та всі пов’язані з нею злочини, або ви проти неї. Ви не можете конкурувати з нами, поки не підете геть з України, не заплатите репарації і не віддасте путіна під суд у Ґаазі. Це про життя», - дав жорстку оцінку російським нацистам від спорту голкіпер у своїй соцмережі.

DETROIT - 2007: Dominik Hasek of the Detroit Red Wings poses for his 2007 NHL headshot at photo day in Detroit, Michigan. (Photo by Getty Images)
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram