«Золота шайба». «Вершину» нагороджено кубком «За волю до перемоги»

22.01.2024

Кубок «Золотої шайби», перший трофей в новому році, виборола хокейна команда «Вершина», вихованці Андрія Кочура та Олексія Зудіна.

 

Так, минулої суботи льодова арена ВДНГ приймала дитячий Фестиваль «Золота шайба» з хокею серед вихованців столичних ДЮСШ 2015-2016 років народження.

 

Протягом жовтня-грудня юні хокеїсти зіграли 56 матчів, в яких учасники продемонстрували щирий хокей та подарували незабутні враження усім вболівальникам. Захід організований Департаментом молоді та спорту м. Києва та Відокремленим підрозділом Федерації хокею України у м. Києві.

 

У фестивалі взяли участь понад 100 юних хокеїстів які представляють вісім столичних команд: Вершина, Вершина-2 та Вершина-3 (КДЮСШ «Вершина»), Київські Бульдоги (КДЮСШ «Ринг»), Сокіл, Сокіл-2 та Сокіл-3 (ДЮСШ «Сокіл») та команда Крижинка (ДЮСШ «Крижинка).

 

Захід проводився без фіксації результатів матчів та визначення переможця і призерів. Всі учасники отримали медалі та грамоти за участь  у Фестивалі.

За рішенням організатора кубком «За волю до перемоги» у фестивалі «Золота шайба» нагороджено КДЮСШ «Вершина».

 

В коментарі прес-службі КДЮСШ «Вершина» наставник команди Андрій Кочур розповів про таке:

«Грали трьома складами. Друга і третя команда не сильно поступалися. А ось перший склад з рахунком 9:6 вирвав перемогу в фіналі у «Сокола». Це був найтяжчий суперник протягом усього турніру, а фінальний матч був справжнім столичним дербі. Відзначу, що найкращими гравцями «Вершини» на цьому матчі були Давид Легачов та Данило Лахтадир».

В урочистій церемонії нагородження взяв участь директор КДЮСШ "Вершина", головний тренер національної молодіжної збірної команди України Андрій Срюбко. Також серед почесних гостей - директор ДЮСШ "Крижинка" Ігор Архіпенко, директор КДЮСШ "Ринг" Олеся Ключка та  керівник відокремленого підрозділу Федерації хокею України у місті Києві Олександр Єфімов.

 

Відзначимо, що мета Фестивалю «Золота шайба» - надати можливість маленьким хокеїстам зіграти в улюблену гру, демонструючи все, чому встигли навчитися за нетривалий час навчання. Азарт і прагнення до перемоги, єдине що мало значення. Фестиваль сприяє тому, щоб діти розуміли і приймали хокей як гру, а дитинство, як дитинство! Фестиваль проводився під гаслом «Тільки гра, тільки задоволення від гри».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Три команди «Вершини» взяли участь у фестивалі дитячого хокею «Золота шайба» (ФОТО)

 

 

 

 

ФОТО Денис Носов

 

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram